23/08/2019 13:37:50
Navigace
· Domů
· Mount & Blade
· Mount & Blade: Warband
· Mount & Blade: With Fire and Sword
· Mount & Blade: Warband: Napoleonic Wars
· Mount & Blade 2

· Mody do Mount and Blade
· Mody do Mount and Blade: Warband
· Nástroje na Modding

· Všeobecná diskuze
· Články
· Ke stažení
· F&Q
· Diskuzní Fórum
· Odkazy
· Kategorie novinek
· Galerie fotek
· Vyhledávání

· Kontaktujte nás
· Copyright
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 79
· Nejnovější člen: tartinekk
Náhodný tip:
Náhodný tip:
Pokud váháte, jaký díl této triumfální série si koupit, tak nejvíce doporučuji Mount & Blade: Warband. To je samospustitelný datadisk, tudíš vlastně lepší než první díl M&B. Také je lepší než nejnovější díl série Mount & Blade: With Fire and Sword, ten nepřináší prakticky žádné změny a hraje ho příliš málo hráčů, což může dost znepříjemnit Multiplayer.

Výtejte na novém webu!
NovinkyAhoj! Výtejte na novém webu zabívajícím se hrou Mount & Blade a všemi jejími datadisky a pokračováními. Web už nějakou dobu fungoval, ale to bylo spíš jen takové.. ne přímo zkušební, ale takové jakoby chabé, byl sem pořád pryč, dlouho se nic nového neoběvalo, ale to je teď pryč! Představuji vám nový web portálu Mount & Blade • Fan Web!

Funkce webu:
Přibylo mnoho nových funkcí, tak například slybovaná možnost se zaregistrovat, komentáře, fórum přímo na webu a další. Na otázky se můžete ptát v diskuzích, ale pokud napíšete do fóra, dočkáte se daleko rychlejší odpovědi.

Fórum a jeho funkce:
Do fóra se nemusíte registrovat zvlášť, stačí se zaregistrovat na webu a automaticky ste i na fóru. Také tu je oblíbený systém hodností, tzn. že když napíšete 20 příspěvků dostanete jednu hodnost, až jich bude 50, dostanete další hodnost. Je to jen takové spestření.

Novinky:
Systém novinek je také novinkou, když se stane něco opravdu horkého, přijde to na web ještě teplé, ve formě novinky, a nemusí se to vkládat složitě na stránku, ano já to tam stejně dám, ale už nemusím spěchat. Navíc kdybych na to tou novinkou neupozornil, moc lidí by si toho nevšimlo.

Komentáře a hodnocení:
Každou novinku, článek či fotku, můžete ohodnotit a napsat k ní komentář, vyžaduje to ale registraci. Staré dobré diskuze ale zůstanou, takže se můžou ptát i neregistrovaní, pokud ale budete na web chodit častěji, doporučuji registraci.

Odkazy, recenze módů a jejich stažení:
Nově se tu ukážou i recenze módů (na With Fire and Sword ne, na tu hru módy nejsou), ty si můžete přečíst ve článcích, módy si pak budete moci podle odkazu v kategorii Ke stažení i stáhnout a rychle nainstalovat. V kategorii Odkazy, můžete najít užitečné odkazy, odkazy z výměny odkazů a odkazy na stránky různých Mount & Blade Clanů.

Modding:
Dále se tu také budou oběvovat různé články a návody na tvorbu módů, takže pokud si to chcete skusit a nevíte jak, není nic lehčího, než něco skouknout a přečíst.

Podpora komunity:
Jak již název odstavce napovídá, budete i Vy moci přispívat novinkami, článkami a fotografiemi ze hry (vyžadována registrace). Pokud se mi budou líbyt, v administraci je schválím a zveřejním. Pokud by se někdo chtěl aktivně na tvorbě webu podílet, není nic jednoduššího, než mi napsat na můj email a požádat o post redaktora. Tenhle post má mnoho výhod, například tu, že nebudu muset novinky a ostatní věci schvalovat, a půjde to rovnou na web. Spřístupní se také část administrace. Pokud budete chtít být redaktorem, musíte napsat nějaký článek na téma (týkající se Mount & Blade) které vám zadám. Pokud bude dostatečně dlouhý, dobře se bude číst a nebudou v něm sprostá slova, máte (takřka) vyhráno. Pak už jen stačí složit HTML skoušku.


Takže to jen "krátce" k novému webu, doufám, že se vám bude líbyt ;).
Komentáře
#1 | Levi11 dne 25/12/2012 11:09:42
romantic relationship with good handmade mechanics than members of Technology X or even the infant boomers rolex replicas swiss made . The truth is, youthful buyers generally bypass the look at marketplace fully as their wise telephones present every thing they might at any time will need. What has develop is nearly like an iPhone to the wrist. A good titanium circumstance, a selection of rubber or leather-based strap fake breitling watch , and -above all -a exclusive variety of shows that is certainly all way too engaging with the more youthful era, replica rolex daytona that's risen up with contemporary know-how. In the event the wearer vertically operates their finger throughout the touchscreen-controlled Slyde cheap fake watches replica Movado , the tiny device supplies different time-related shows. Moved in a very vertical method, the users individual
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Jak se vám líbí nový web? (grafiku nehodnoďte, nová bude ve verzi 2.0)

Je dobrej, už jenom ta grafika!
Je dobrej, už jenom ta grafika!
0% [0 Hlasy]

Hm, je docela dobrej
Hm, je docela dobrej
20% [1 Hlas]

Je mi to jedno.
Je mi to jedno.
40% [2 Hlasy]

Je hroznej.
Je hroznej.
0% [0 Hlasy]

Jáchci spátky ten starej, ten je lepší!
Jáchci spátky ten starej, ten je lepší!
40% [2 Hlasy]

Nůůůůůůůůdáá!!!
Nůůůůůůůůdáá!!!
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 5
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 23.06.2011

Archív anket
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

28.12.2011
Zdar jak sviňa!

28.12.2011
Zdar!
Vygenerované za: 0.08 sekund - 33 Dotazů(y) 220,438 návštěv