Výtejte na novém webu!
Přidal/a Adamstrel dne 26/06/2011 13:21:24
Ahoj! Výtejte na novém webu zabívajícím se hrou Mount & Blade a všemi jejími datadisky a pokračováními. Web už nějakou dobu fungoval, ale to bylo spíš jen takové.. ne přímo zkušební, ale takové jakoby chabé, byl sem pořád pryč, dlouho se nic nového neoběvalo, ale to je teď pryč! Představuji vám nový web portálu Mount & Blade • Fan Web!

Funkce webu:
Přibylo mnoho nových funkcí, tak například slybovaná možnost se zaregistrovat, komentáře, fórum přímo na webu a další. Na otázky se můžete ptát v diskuzích, ale pokud napíšete do fóra, dočkáte se daleko rychlejší odpovědi.

Fórum a jeho funkce:
Do fóra se nemusíte registrovat zvlášť, stačí se zaregistrovat na webu a automaticky ste i na fóru. Také tu je oblíbený systém hodností, tzn. že když napíšete 20 příspěvků dostanete jednu hodnost, až jich bude 50, dostanete další hodnost. Je to jen takové spestření.

Novinky:
Systém novinek je také novinkou, když se stane něco opravdu horkého, přijde to na web ještě teplé, ve formě novinky, a nemusí se to vkládat složitě na stránku, ano já to tam stejně dám, ale už nemusím spěchat. Navíc kdybych na to tou novinkou neupozornil, moc lidí by si toho nevšimlo.

Komentáře a hodnocení:
Každou novinku, článek či fotku, můžete ohodnotit a napsat k ní komentář, vyžaduje to ale registraci. Staré dobré diskuze ale zůstanou, takže se můžou ptát i neregistrovaní, pokud ale budete na web chodit častěji, doporučuji registraci.

Odkazy, recenze módů a jejich stažení:
Nově se tu ukážou i recenze módů (na With Fire and Sword ne, na tu hru módy nejsou), ty si můžete přečíst ve článcích, módy si pak budete moci podle odkazu v kategorii Ke stažení i stáhnout a rychle nainstalovat. V kategorii Odkazy, můžete najít užitečné odkazy, odkazy z výměny odkazů a odkazy na stránky různých Mount & Blade Clanů.

Modding:
Dále se tu také budou oběvovat různé články a návody na tvorbu módů, takže pokud si to chcete skusit a nevíte jak, není nic lehčího, než něco skouknout a přečíst.

Podpora komunity:
Jak již název odstavce napovídá, budete i Vy moci přispívat novinkami, článkami a fotografiemi ze hry (vyžadována registrace). Pokud se mi budou líbyt, v administraci je schválím a zveřejním. Pokud by se někdo chtěl aktivně na tvorbě webu podílet, není nic jednoduššího, než mi napsat na můj email a požádat o post redaktora. Tenhle post má mnoho výhod, například tu, že nebudu muset novinky a ostatní věci schvalovat, a půjde to rovnou na web. Spřístupní se také část administrace. Pokud budete chtít být redaktorem, musíte napsat nějaký článek na téma (týkající se Mount & Blade) které vám zadám. Pokud bude dostatečně dlouhý, dobře se bude číst a nebudou v něm sprostá slova, máte (takřka) vyhráno. Pak už jen stačí složit HTML skoušku.


Takže to jen "krátce" k novému webu, doufám, že se vám bude líbyt ;).
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde